vyhledejte filmy na Film+

Mysteriózní série Městečko Pines startuje na Film+ již 10. listopadu

Pro fanoušky tajemna a mystérie jsme připravili opravdovou lahůdku. Je jí 10dílná série Městečko Pines, s Mattem Dillonem v hlavní roli, kterou můžete na Film+ sledovat každé úterý od 21.15 hod., 10. listopadem počínaje.
 
To, že půjde o mysteriózní drama nejvyšších kvalit, podtrhuje skutečnost, že režijní taktovky se chopil M. Night Shyamalan, který si skrze svůj vysoce vytříbený cit pro jemně nadávkované a vygradované tajemno dokonce vysloužil přezdívku Mistr napětí. Mezi jeho nejslavnější snímky z toho ranku patří oscarovými nominacemi ověnčený Šestý smysl nebo vysoce hodnocené sci-fi drama Znamení. 
 
Hlavním hrdinou série Městečko Pines je tajný agent Ethan Burke, který se po ošklivé autonehodě probudí v zapadlém městečku Wayward Pines. Zdánlivá idyla, na kterou zde naráží doslova na každém rohu, začíná ovšem být velmi brzy podezřelá. A atmosféra zhoustne ještě víc, když Ethan najde svého pohřešovaného kolegu. Tajný agent postupně začíná přicházet na to, že se odsud živý asi jen tak nedostane.
 
U příležitosti uvedení této série na Film+ jsme pro vás připravili soutěž o knižní předlohu Městečko Pines na webových stránkách http://filmplus.cz/mesteckopines/. Jedna z 10 knih může být právě vaše, když odpovíte na soutěžní otázku 
a budete mít i trochu pověstného štěstí... vyhrává totiž každý 13. soutěžící. Tak si pospěšte!

Film+ zařazuje nový filmový blok- válečné filmy na Film+

Film+se svým novým dramaturgickým blokem na květen, vsází na téma válečné. Každý čtvrteční večer přinese Film+, filmy uznávaných tvůrců, zvučných hereckých jmen, zprostředkuje hrdinství, vzdor, křivdy, lásky a utrpení na válečných polích i v zákulisí 2. světové války a jiných mezinárodních konfliktů. Více o plánovaných filmech v rámci nového dramaturgického bloku a dalších chystaných pořadech naleznete v přiložené tabulce a na www.filmplus.cz

1.5. Tmavomodrý svět
Můj Vůdce: Skutečně skutečná skutečnost o Adolfu Hitlerovi
8.5. Zátah
Odpor
15.5. Leningrad
Žena v Berlíně
22.5. Dvojí nepřítel
Síla odvahy
29.5. Divoké husy
Ve službách legie

Seznam výherců soutěže o iPad mini a další filmové ceny.

Seznam výherců soutěže o iPad mini a další filmové ceny.

Správná odpověď na otázku „kdy začal filmový kanál Film + vysílat v České a Slovenské republice“ byla rok 2005 a výherní čas byl stanoven na den -16.4. a hodinu-8:45:34

Výherci budou kontaktování telefonem a následně emailem.
Děkujeme za účast a gratulujeme všem výhercům.
Váš filmový televizní kanál Film+

Václav Mařík iPad Mini
Alena Valentíková Blu- Ray Limitovaná dárková edice: Trilogie: Temný rytíř ( Batman začíná, Temný rytíř,Temný rytíř povstal)
Jana Eisová Blu- Ray kolekce dvou filmů STAR TREK (Star trek do temnoty, Star trek)
Lenka Zahradníková Blu- Ray kolekce trilogie Pařba, (Pařba ve Vegas, Pařba v Bangkoku, Pařba na třetí
Miroslav Piontek 2DVD s tituly, Železná Lady, Gravitace
David Dorničák 2DVD disky s tituly: Železná Lady, Obhájce
Marek Lupták 2DVD s tituly: Colette, 96 hodin

 

Soutěž o iPad mini byla ukončena.

Soutěž o iPad mini byla ukončena. Výherci budou vyhlášeni na www.filmplus.cz dne 25.4.2014.Následně budou osloveni ohledně převzetí výhry. Děkujeme a přejeme hezký filmový den.

Nenechte si ujít hvězdy akčních filmů na filmovém kanálu Film+

Film+, připravil pro své diváky, nový atraktivní blok filmů. Film+ tentokráte sáhl do vod divácky nejatraktivnějšího žánru, akčnímu filmu.

Praha 6. března, 2014

Napětí, pěstní souboje, vášnivé polibky, automobilové honičky, přestřelky, výbuchy trhavin všech druhů a rozsahu ničení, okořeněno nadlidskými výkony hvězd filmového nebe, to vše v sobě skrývá, akční film. Každý březnový čtvrtek ve večerních hodinách, počínaje dnešním dnem, přinese Film+ řádnou porci filmové akce od těch nejlepších tvůrců akčních scén v provedení výrazných herců tohoto divácky atraktivního žánru. Diváci se mohou těšit na hvězdy formátu Bruce Willise, Sylvestera Stallone, Jasona Stathama, Jet Li, Dolpha Lundgrena, Mickeyho Rourka, Arnolda Schwarzeneggera a dalších v akčním filmu Expendables. Bruce Willis rozehraje své umění boje muž proti muži i v dalším filmu Rukojmí. Svůj prostor dostane v současnosti nejvyhledávanější představitel akčních hrdinů, Jason Statham, který se na obrazovkách znovu objeví ve filmu Mechanik zabiják. Nesmíme opomenout ani Daniela Craiga, který se představí jako agent konkurenční výzvědné služby ve špionážním filmu, Hamilton: V zájmu státu. Rafinovaný Robert de Niro, nespoutaný Danny Trejo a překrásná Jessica Alba si s chutí zahráli ve filmu bratrů Rodriguezových - Machette. Akce na Film+ se nedotkne jen Země, ale také vesmíru v akčním sci-fi, Resident Evil: Apokalypsa s Millou Jovovic v hlavní roli. Program Film+ bude v březnu opravdu akční, ale svůj prostor dostanou i další žánry a filmy z celého světa, včetně domácích. Stačí jen nahlédnout do programu na www. filmplus.cz nebo do internetových či tištěných programových periodik a vybrat si z kvalitní nabídky filmů na filmovém kanálu Film+.

 

Exkluzivní TV premiéra komedie Martin &Venuše na filmovém kanálu Film+

13. 2. ve 21:00, v předvečer svátku zamilovaných svatého Valentýna, pobaví diváky filmového kanálu Film+ exkluzivní televizní premiéra komedie Martin &Venuše, režiséra Jiřího Chlumského.

Praha 12. února, 2014

„Martin a Venuše je dalším z dlouhé řady kvalitních filmařských počinů z dílen českých tvůrců, který si nachází svou cestu k televiznímu divákovi prostřednictvím exkluzivní televizní premiéry na filmovém kanálu Film+.“ Uvedla: Erika Luzsicza, ředitelka společnosti AXOCOM, která Film+ zastupuje pro trhy v ČR a SR.

Hlavními hrdiny této ryzí rodinné komedie jsou: Vendula (Kristýna Boková – Lišková) a Martin (Martin Taclík). Jejich příběh začíná zhruba před deseti lety seznámením na vernisáži obrazů, kdy se Vendula, coby mladá a nadějná výtvarnice, seznámí s trochu podivínským Martinem. Společně založí rodinu, mají dvojčata – holčičky - předškolního věku a jednoho kluka, batole. Martin buduje kariéru ve firmě vyvíjející hračky a Vendula se stará o rodinu. Martin je většinu času v práci, snaží se zabezpečit rodinu, na kterou mu nezbývá čas, naopak Vendula se stará o děti a chod domácnosti a nemá žádný prostor pro sebe. Události naberou spád uzavřenou sázkou, kdy Martin slíbí, že se postará o děti a domácnost během jednoho měsíce. Nastane kolotoč humorných a nečekaných událostí, které dvojici Venduly a Martina pomyslně vrátí zase na začátek jejich vztahu. Znovu si začnou vážit jeden druhého a navzájem se respektovat. Kromě Martina Taclíka a Kristýny Bokové – Liškové, se můžete těšit na řadu dalších skvělých herců, Jana Budaře, Tomáše Hanáka, Tomáše Matonohu, Jakuba Koháka, Zuzanu Stivínovou ml., Ľubomíra Pauloviče a další.
„Komedie Martin a Venuše je věnována vám všem vdaným ženám, ženatým mužům i těm doposud nezadaným, aby nejen pobavila, ale i lehce připomněla, že ačkoliv jedni jsou z Marsu a druzí z Venuše, tak jeden bez druhého nemohou existovat. Přeji všem, skvělou zábavu s Martinem a Venuší na Film+.“ Exkluzivně pro Film+, popřál a uvedl: Adam Dvořák - producent filmu

Exkluzivní premiéra filmu Martin a Venuše je součástí nového dramaturgického bloku, Komedie na Film+, který odstartuje dne 6. 2. Více o programové nabídce Film+ naleznete na www.filmplus.cz nebo v programové sekci tištěných a elektronických periodik.

 

 

Novinka! Blok komedií na Film+ odstartuje na Film+ již 6. 2.

Pro tvůrce nového programového bloku na Film+, naplánovaný pro čas nadcházejících jarních prázdnin, byla jednoznačnou volbou komedie.

Praha 5. února, 2014

Od dobré komedie se očekává humorný nadhled nad všedním životem a samozřejmě vtip a nekonečný proud zábavy. Taková kriteria bezezbytku splňuje romantická komedie Svatba na spadnutí, která ve čtvrtek 6. 2., odstartuje nový dramaturgický blok, Komedie na Film+.

Dne 13. 2. ve 21:00, zazáří v programové nabídce Film+, exkluzivní televizní premiéra úspěšného kino hitu Martin a Venuše, režiséra Jiřího Chlumského. Tato romantická rodinná komedie s Markem Taclíkem, Kristýnou Bokovou – Liškovou, Janem Budařem a mnoha dalšími hvězdami současné české kinematografie, je láskyplným, vtipným a něžným příběhem dvou lidských duší, kterým jedna malicherná sázka dokázala, že láska je nepřerušitelné pouto. Jak to dopadne, když v jedné nemocnici zůstanou pacienti v péči začínajících mediků, se ještě týž den dozví příznivci dobré komedie ve snímku, Lékařská akademie. V Dalším skvělým zástupcem žánru komedie je komediální drama, Soul Kitchen. Tento film nadchl festivalovou porotu v Benátkách, která ho vyznamenala zvláštní cenou, a tak pevně věříme, že i divákům Film+ přinese skvělou zábavu. Komedie, Plnou parou vzad s Cuba Gooding jr. v hlavní roli a Clerks 2: Muži za pultem, jsou dalšími tipy pro skvělou náladu a zábavu prostřednictvím filmového kanálu Film+.

Více o programové nabídce Film+ naleznete na www.filmplus.cz nebo v programové sekci tištěných a elektronických periodik.

Film+ si v prosinci hýčkal své diváky…

Filmový kanál Film+ zaznamenal oproti minulému roku výrazných změn a je stabilně vyhledávaným společníkem diváků.
 
Praha 8. ledna 2014
 
Nejlepším dosaženým celodenním průměrem sledovanosti byl 1,5% podíl v kategorii muži 18-49 s kabelovým připojením, přičemž celkový měsíční průměr sledovanosti kanálu Film+ dosáhl za prosinec na 0,55% podíl sledovanosti ve stejné kategorii diváků. Nejsledovanějšími prosincovými tituly byly tyto filmy: (Ne)šťastně až na věky, animovaná pohádka s dosaženým podílem18,6% dne 1. 12., Doktor od jezera Hrochů s podílem 14,41% dne 29. 12. Film Vosy útočí, dosáhl na 8,94% podíl sledovanosti dne 20. 12. Zatímco ve výše uvedené kategorii mužů 18-49 s kabelovým připojení Film+ vykazuje stabilně kvalitních výsledků, tak v celkové kategorii mužů 18-49 dosahuje navýšení podílu sledovanosti. V této kategorii se nejlépe vedlo snímku, Dokonalý manžel, který dosáhl na 7,6% podíl a to dne 5.12.
 
„Za dlouhodobým nárůstem zájmu diváků o filmový kanál Film+ , stojí především kvalitní programový obsah spolu s nasazením nových dramaturgických bloků, efektivní plánování, zcela nový atraktivní grafický design celého kanálu akcentující zaměření Film+ na filmového diváka. Celková strategie komunikace Film+ je podpořena webem www.filmplus.cz, který spolu s propojením na facebookový profil, divákovi nabízí široký filmový servis.“ Uvedla Erika Luzsicza, generální ředitelka společnosti AXOCOM, která TV kanál Film+ zastupuje pro CR a SR
 
Emoce a napětí v lednovém bloku thrillerů na Film+
 
Thriller je oblíbená disciplína filmových tvůrců, která v divákovi vždy vyvolá silné emoce, napětí a strach o osud hlavního hrdiny. A právě taková emoční pohnutí přinese nový dramaturgický blok filmů s názvem, Lednové thrillery na Film+. V lednovém bloku thrillerů se divákům v premiéře na Film+ představí thriller režiséra Roberta De Niro, Kauza CIA, který je doslova přehlídkou dramatického umu hvězd zvučných jmen, Matt Damon, Robert De Niro, Angelina Jolie, Joe Pesci, Alec Baldwin a další hvězdy, rozehrají dramatický příběh mladého Edwarda Wilsona (Matt Damon), který na Yaleské univerzitě vstoupí do mocného tajného spolku Skull & Bones. Jako ctižádostivý student udá z čirého vlastenectví svého oblíbeného profesora kvůli jeho sympatiím k nacistům. Lednový blok přinese také další atraktivní premiéry, které nesou pečeť kvalitního thrilleru. Například thrilleryTemné Vody, Symbol smrti, Záhada Lucy Keyes nebo snímek Dream House, ve kterém ztvárnili hlavní role takové filmového plátna, jakými jsou, Daniel Craig, Naomi Watts nebo Rachel Weisz. Thrillerové čtvrtky obohatí i další divácky úspěšné filmy s esencí strachu, Černá Dahlia, Návrat pana Ripleyho. A nejen thrillerem bude žít lednové vysílání Film+, vždyť o přízeň filmového diváka budou též usilovat další kvalitní filmy a jména filmového průmyslu. Například drama Předčítač s Kate Winslet a Ralphem Fiennesem, film Síla odvahy s Julii Depardieu a Sophie Marceau, akční film Bez soucitu a John Travolta a mnoho dalších. Více o plánovaných premiérách a programu Film+ naleznete na www.filmplus.cz a takřka v každé verzi programových periodik nabízených v ČR a SR.

Veselte a radujte se s filmovým kanálem Film+

Filmový kanál Film+ , prožil divácky úspěšný rok a své příznivce samozřejmě nezklame ani o letošních vánocích, neboť si připravil opravdu vánočně laděný program. Film+ svým divákům představí nový, vánočně laděný dramaturgický blok příznačně nazvaný, Vánoce na Film+.

PRAHA, 23. prosince 2013.

Filmový kanál Film+ zaznamenal oproti minulému roku výrazných změn a je stabilně vyhledávaným společníkem diváků a to i vzhledem k nástupu dalších nových televizních kanálů na trh v ČR. Podívejme se společně na prosincová čísla. Nejlepším dosaženým celodenním průměrem byl 1,5% share v kategorii M18-49 cable, přičemž celkový měsíční (dosavadní) průměr dosáhl na 0,55% share ve stejné kategorii diváků. Nejsledovanějšími prosincovými filmy jsou v tuto chvíli tyto tituly: (Ne)šťastně až na věky animovaná pohádka, která již svým dosaženým share 18,6%, jednoznačně hlásí příchod Vánoc. Film Dokonalý manžel dosáhl na 7,6% podíl taktéž v kategorii mužů ve věku 18-49 let s kabelovým připojením. V divácké kategorii mužů 18-49 bez rozdílu připojení, je Film+ zatím jednoznačně nejúspěšnějším a nejsledovanějším televizním kanálem ze všech monitorovaných konkurenčních stanic, přičemž vyniká zejména v pozdním prime-time (tj. po 22h).

Televizní kanál Film+ se svým příznivcům za jejich celoroční přízeň štědře odmění. Diváci se mohou opět těšit na bohatou vánoční nadílku plnou smíchu, napětí, akce a romantiky na Film+.

Pro milovníky dobrodružství a fantazie bez hranic, započnou jejich vánoční hody již 23. prosince pět minut po poledni, kdy Film+ premiérově uvede výpravný film Kletba Měsíčního údolí.

Na Štědrý den začne programová nadílka Film+ v čase 12:05 animací pro děti s názvem Arthur a Minimojové, ihned po Arthurovi, v 13:55 bude následovat dobrodružství Phoebe v říši divů. Charizmatickému Flynnu Carsenovi a jeho honbě za kopím osudu byl na Film+ vyhrazen odpolední čas, 15:40. Večerní program od 19:50 obstará divácky úspěšný film, Nezlobte, když nemusíte následovaný romantickou komedií s držiteli amerických cen akademie, Julií Roberts a Tomem Hanksem ve snímku Moje krásná učitelka.

Na 1. svátek vánoční je v čase 19:25 připraven ve vysílání vítěz několika významných světových festivalů, film Klepání na nebeskou bránu. Devátá hodina večerní bude patřit Oscarovému filmu Králova řeč s Colinem Firthem a Geoffrey Rushem.

V programu 2. svátku vánočního, se diváci Film+ mohou těšit v 17:15 na komedii Milióny a ve 21:05 na herectví Matthew McConaugheye v kriminálním dramatu Obhájce.

Program přelomu roku se na Film+ opět ponese na vlně smíchu a na své si přijdou příznivci české kinematografie. Na 17:35 je připravena hořká komedie Vladimíra Michálka, O rodičích a dětech. Doktor od jezera Hrochů, režiséra Zdeňka Trošky, začne ordinovat ve 21:10 a do tajů lásky a pestré mozaiky manželských rozepří zavede diváky komedie, Duše jako kaviár režiséra Milana Cieslara.

První den roku 2014 předloží Film+ opět lahůdkovou kombinaci českého humoru, která odstartuje pět minut po poledni komedií, Poslední plavky, následovanou komediemi v tomto pořadí, road movie Jízda, Jana Svěráka, Bobule a Bobule 2. Komedie, Jak ulovit miliardáře uzavře v 18:45 cyklus českých komedií a zároveň odstartuje bohatý večerní program Film+ v rámci kterého si diváci mohou vychutnat například filmy Cesta a Špatnej polda.

Nový dramaturgický blok opanuje v listopadu obrazovky Film+.

Již půl roku filmový kanál Film+ úspěšně baví a oslovuje své diváky dramaturgickými bloky filmů, které měsíc co měsíc obměňují svá žánrové zaměření. Předchozí blok „adrenalinových“ filmů, ve spojení s dalšími tituly z programové nabídky Film+ , dosáhl v měsíci říjnu opakovaně na celodenní 1,4% podíl sledovanosti v cílové skupině mužů ve věkové hranici 18 – 49 let s kabelovým připojením, přičemž v měsíčním kontextu zaznamenal průměrný podíl 0,5%, který ho řadí mezi tabulkové lídry v měření ATO/Mediaresearch.

Praha 8. listopadu, autor IKO Cable

Film+ zařazuje do listopadového vysílání nový projekt, Horor zkus na Film+, v rámci kterého, vždy po desáté hodině večerní, odvysílá pestrou paletu filmů tohoto neopomenutelného a divácky atraktivního žánru.

„ Těmito filmovými bloky chceme i nadále diváky bavit a odměňovat za jejich neustále vzrůstající zájem o tuto formu prezentace počinů filmových tvůrců z celého světa.“ Uvedla ředitelka IKO Cable s.r.o, Erika Luzsicza.

O přízeň milovníků tohoto žánru, se utkají filmy a hvězdy filmového plátna. Film Intimní past s krásnou Hilary Swank v hlavní roli, si mistrně pohrává s tématem osamocené ženy, která se ve svém novém apartmá rozhodně necítí být sama a v bezpečí. A nutno dodat, že zcela oprávněně. Dennis Hopper v premiéře thrilleru, Vražedné vzpomínky, rozehraje souboj vzpomínek s realitou a vydá se na cestu po stopách již dávno zapomenutých vražd. Pokoj 1408, není rozhodně útulným pokojem bez minulosti, toto tvrzení potvrzuje historie záznamem o dvanácti sebevraždách a třiceti takzvaných „přirozených“ úmrtí. Film je klasikou dle předlohy Stephena Kinga s Johnem Cusackem a Samuelem L. Jacksonem v hlavních rolích. Film Deník mrtvých, je dílem dle receptury geniálního tvůrce hororu George A. Romera, který nikdy svým divákům neodepře neotřelé způsoby navodit v nich strach. Horor REC je skvělou ukázkou hororu zachyceného ve stylu dokumentární kamery, která nabízí dojem skutečné divákovi účasti v ději.

Do premiérového programu Film+ na listopad jsou zařazeny další atraktivní tituly, ze kterých mohou diváci vybírat, následně hodnotit na internetových stránkách www.filmplus.cz nebo diskutovat o nich na našem Facebooku. Diváky jistě přiláká k obrazovkám filmy: Půlnoc v Paříži, romantická fantasy komedie Woodyho Allena, ve které si s chutí zahráli Owen Wilson, Rachel McAdams a Marion Coltiard. Romantické drama, Barevný závoj s držiteli dvou nominací na Oscara, Naomi Watts a Edwardem Nortonem a dalších filmové počiny z pestré nabídky filmového kanálu Film+.

„Film+ se na českém a slovenském televizním trhu, pohybuje již pět let a neustále se projevuje, že pokud je diváku poskytován kvalitní filmový kontent, podpořený atraktivním informačním servisem, divácká obliba bude mít nadále vzrůstající tendenci. Na Film+ je patrný další potenciál růstu, který podpoříme další kvalitní programovou nabídkou a novinkami v komunikaci s divákem. Diváci se tedy mají i v budoucnu na co těšit,“ Uvedla ředitelka IKO Cable s.r.o., Erika Luzsicza

0425
Čachtická paní
0600
Zoom In
0610
Zoom In
0620
Smitty - nejlepší přítel
0800
Teleshop
1105
Hollywood tančí a zpívá
1205
Krokodýl Dundee v Los Angeles
1345
Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů
1530
Dobrodružství Priscilly, královny pouště
1715
Velký Buck Howard
1850
Žena v černém
2030
Můj soused zabiják 2
2205
Neporazitelný II: Poslední zůstává
2345
Čachtická paní
0125
Temná legenda 3
0255
Bunraku
0450
Bratři Warnerové
0550
Zoom In
0600
Zoom In
0610
Dobrodružství Priscilly, královny pouště
0800
Teleshop
1105
Rodinka
1140
Nejlepší hollywoodští režiséři
1210
Zoom In
1220
Hladina adrenalinu
1400
Veronika se rozhodla zemřít
1545
Noční jízda
1715
Můj soused zabiják 2
1855
Dohola
2030
Poslední legie
2210
Bunraku
0015
Rváčův deník
< >